Пластуни у таборі «Легіон» на Львівщині проходять військовий вишкіл

СуспільствоВікторія Іваскевич, 12 серпня 2015, 19:08 1171 0

На Львівщині розпочався військово-патріотичний табір «Легіон». Пластуни із різних куточків України навчаються стріляти та  працювати в команді. Табір влаштовують щороку, однак, кажуть, що зараз молодь особливо потребує такого вишколу.

У зоні АТО служить чимало колишніх учасників «Легіону». Цьогорічний же табір присвятили Віктору Гурняку, Євгену Подолянчуку, Марку Паславському та Миколі Гордійчуку – це пластуни, чиї життя забрала неоголошена війна.

Перша половина табору – випробування для тіла. Далі тренуватимуть мозок.

«Потім в них більше буде практичних занять по маскуванню, розвідництву, також будуть різні ігри – страйкбол, пейнтбол», – розповідає інструктор табору Євгеній Лемашенко.

Вже на третій день табору хлопці беруться розбирати автомат, долають страх висоти на переправі, а решту часу бігають. Багато вправ на подолання перешкод. До прикладу, потрібно пролізти під системою натягнутих линв. Голову та ноги піднімати не можна. Зачепиш линву – інструктор обіллє водою з пляшки.

Дехто починав тренуватись за півроку до табору. Зрештою, знали, куди їдуть, адже наймолодшим учасникам 16 років.

«Уявляв, що ще буде важче. – каже учасник табору зі Львова Роман. – Я вважаю, що нам таке потрібно, щоб ми загартовували свій дух».

«Минулі роки сходило з дистанції близько 15% учасників. Сьогодні вже третій день. Зійшло вже три учасники, – розповідає комендант табору Максим Скопик. – Хтось не розрахував свої сили, був один учасник, який підвернув ногу по дорозі. Вони зможуть пройти цей табір наступного року. Але як показує практика, переважна більшість залишається на таборі до кінця». 

Важливо також привчити хлопців працювати в команді. Так, поки один долає перешкоду, решта «рою» (гуртка) чекають його в упорі лежачи.

Випробовують командний дух і теренові ігри.

«Теренова гра такого типу – її англійською можна назвати capture the flag. Дві команди мають свої прапори, які ховають на території, визначеній інструктором. Завдання – забрати прапор у суперника», – пояснює інструктор табору Роман Залога.  

Також під час гри можна набрати бали, позбавивши суперника умовного життя та зірвати з рукава стрічку. В процесі учасникам постійно нагадують і про правила чесної гри: суперник – не ворог. Тож жодних підніжок та ударів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук