Платників аліментів зобов’язали подавати щоквартальні звіти про відсутність заборгованості

Платникам, котрі виплачують аліменти готівкою, порадили брати зі стягувачів розписку

В Україні платник аліментів має подавати щоквартальні звіти про здійснення оплати, повідомив директор департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції України Олексій Воробйов.

«Нам не важливо, яким чином він буде платити (аліменти): готівкою чи банківським переказом. Він має надати звіт про те, що він не має заборгованості», – сказав представник Мін’юсту в коментарі «Громадському ТБ».

Заборгованість за сплатою аліментів перевіряють раз на три місяці. Якщо за цей час утворилася заборгованість, то платника аліментів вносять до державного реєстру боржників.

За словами Воробйова, платникам аліментів, які розраховуються готівкою, краще брати зі стягувачів розписки, аби не виникало питань при звітності.

Якщо ж людина хоче виїхати за кордон, але має борги за аліментами – аби її випустили за межі України, вона має подати звіт про сплату.

Нагадаємо, на початку лютого 2018 року Мін'юст відкрив доступ до Єдиного державного реєстру боржників з виплат аліментів. Крім того, в Україні також посилили покарання за несплату аліментів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук