Плотницький хоче приєднати ЛНР до складу Росії

СуспільствоОксана Руда, 3 листопада 20143430

«Голова» самопроголошеної Луганської Народної Республіки (ЛНР) Ігор Плотницький заявив про бажання входження ЛНР до складу Росії. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу LifeNews, передає РБК.

«Хотілося би увійти до складу Росії. Дуже просто сказати це, але це ще не означає, що ти можеш відповідати. Є таке поняття, постійно чую на нарадах по електриці, - «синхронізація ліній». І це має статися з нашими народам: синхронізація економіки, політики, розуміння і законів. А менталітет і духовність у нас давно синхронізовані, ми давно єдині. Тому входження до складу Росії є всього лише питанням часу», – заявив Плотницький.

Також він сказав, що основним напрямком діяльності керівництва ЛНР буде налагоджування зв'язків з Москвою.

«Всі наші пріоритети спрямовані на Російську Федерацію. Ми хочемо і чекаємо того моменту, коли по праву станемо частиною російського народу, так само, як у свій час частиною Росії став Крим. Цього хочуть люди, вони про це просили. І ми будемо робити все, щоб не підвести їх. Наш курс – повна економічна і політична інтеграція з Російською Федерацією», – заявив Плотницький.

Нагадаємо, на так званих «виборах» самопроголошених «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» перемогли Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. Їхня «інавгурація» відбудеться 4 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук