Політична партія «Наш край» представила список кандидатів у Львівську міську та обласну ради

Члени міської партійної організації одноголосно висунули кандидата на посаду міського голови Львова Олега Баляша, який і очолив список кандидатів на всі 64 округи міста Львова. Пріоритетом своєї діяльності члени партії «Наш край» проголосили захист інтересів місцевих громад. Як зазначив під час свого виступу очільник міської партійної організації Олег Баляш, політичній силі вдалося сформувати потужну команду місцевих лідерів, готових розбудовувати рідне місто та покращувати рівень життя львів’ян.

«Ми об’єдналися заради майбутнього. Майбутнього наших дітей. Майбутнього України. Ми — люди справи. Нас об’єднує не бажання влади, нас єднає бажання розвивати рідний край, турбуватися про людей, що живуть поряд з нами. Політики забули про простого українця. Ми повинні захистити львів’ян від злиднів», — наголосив Олег Баляш.

Відроджувати та розвивати духовність рідного краю закликав членів міської партійної організації секретар Львівського єпархіального управління, протоієрей УПЦ КП Володимир Бачинський, який приєднався до команди політичної партії «Наш край» і балотуватиметься до Львівської міської ради.

«Долучився до «Нашого краю», бо там є люди, яких я поважаю і ціную, які першими відгукнулися на прохання про допомогу бійцям у зоні АТО. Тому немає сумніву, що ці люди будуть дбати про майбутнє рідного краю», — відзначив Володимир Бачинський.

Під час зборів присутні також з’ясували кілька нагальних питань щодо роботи партійної організації в місті.

«Ми боротимемося проти закриття шкіл, за якісну освіту для наших дітей, за високі стандарти освіти, гідну оплату праці. Саме тому до «Нашого краю» увійшли перевірені та надійні люди, які спільною об’єднаною командою зможуть не тільки подолати усі негаразди, але й зробити все, щоб впевнити львів’ян у завтрашньому дні», — резюмував Олег Баляш по завершенні зборів.

Чималий список кандидатів і до обласної ради. Вів конференцію голова обласного осередку «Нашого краю» Мирослав Хом'як, він же очолив список кандидатів до Львівської обласної ради. Участь у конференції взяли 25 делегатів.

«Сьогодні «Наш край» презентує команду людей справи, які здатні взяти на себе відповідальність за майбутнє Львівщини», — звернувся до присутніх Мирослав Хом’як. Він нагадав, що члени партії «Наш край» на Всеукраїнському з’їзді 17 вересня ухвалили рішення про участь партії у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

У список «Нашого краю» увійшли професіонали, знавці своєї справи, які мають досвід, аби будувати нову економіку та розвивати свій рідний край. До команди «Нашого краю» також долучилися знані місцеві лідери-господарники, а саме: Богдан Піх, Ігор Дума, Микола Рогуцький, Ярослав Климович, Ігор Гайдучок, Василь Струс. А також Герой України Іван Вужинський. Він зазначив, що після реформ у місцевому самоврядуванні разом із командою «Нашого краю» приділятимуть значну увагу ремонту, будівництву та утриманню доріг. Переконаний, що буде покладено край «довгобудам», які будуються уже понад 20 років.

На конференції було озвучено першочергові завдання політичної сили: об’єднання усіх львів’ян задля покращення життя рідного краю, відповідальність кожного кандидата перед виборцями та єдність команди. Очільник обласного осередку партії «Наш край» подякував присутнім за довіру та пообіцяв разом із міцною командою однодумців, які увійшли до списку «Нашого краю», результативно вирішувати пріоритетні питання Львівщини під час майбутньої каденції.

Представники Львівської обласної територіальної виборчої комісії зазначили, що конференція та збори були добре організовані і пройшли відповідно до закону України «Про вибори до місцевих рад».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук