Поліція з'ясовує, чи справді львівське сміття завезли на Рівненщину

Напередодні побутові відходи, серед яких є львівські та рівненські чеки, виявили на Рівненщині

Головні новини Львова 11.06Зореслава Губарь, 11 червня, 20:24 0

Відходи, які у вівторок, 9 червня, виявили неподалік селища Демидівка на Рівненщині, можуть бути і не зі Львова. У купі сміття, яке скинули неподалік села, окрім львівських чеків, виявили ще й чеки з Рівного. А також і залишки агрохімічних засобів, якими удобрюють городи. Такі відходи є нетиповими для міських. Тож зараз ситуацію з'ясовує поліція.

«Ми звернулися в поліцію для встановлення правопорушників. Було проведено бесіди і з перевізниками, щодо неприпустимості таких дій. Також провели опитування на місці з місцевою владою, з місцевими мешканцями. Люди кажуть, що бачили зелений і білий МАНи неподалік цього місця, але, на жаль, номерів не бачили», – розповів Роман Олійник, директор міського департаменту поводження з відходами.

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що в одному із сіл Рівненської області виявили сміття, начебто львівського походження. Вже 10 червня туди виїхав директор департаменту ТПВ, спільно з керівником одного із перевізників, щоб на місці з’ясувати ситуацію.

За словами Сергія Бабака, коли на місце приїхали представники департаменту ТПВ і оглянули структуру відходів, то з'ясувалося, що сміття не було свіжим, а пролежало там від 2 до 4 тижнів. Також у смітті виявили органічні добрива, які застосовуються на городах та полях, а такого немає у структурі львівського сміття. Щоправда, у смітті виявили чеки з львівських магазинів, що дало підстави припустити, що сміття зі Львова. Проте залишається незрозумілою ситуація з добривами, а також чеками з Рівного, які теж є серед сміття.

«Силами одного з наших перевізників сміття було прибране та утилізоване у встановленому порядку, а територія очищена. Та ми продовжуємо проводити роботу по встановленню порушника. Також поліція проводить розслідування, однак наразі конкретних даних немає. Сподіваємось, що правоохоронні органи знайдуть порушників», — додав Сергій Бабак.

До слова, сміття вивантажили неподалік звалища, не довізши кілька десятків метрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук