Польща планує збільшити кількість митників на кордоні з Україною через безвізовий режим

СвітАндрій Стець, 21 травня 20177270
В залежності від ситуації на кордоні керівники змін на пунктах пропуску визначають кількість митників

У зв'язку із запровадженням з 11 червня безвізового режиму між Україною та ЄС Митна служба Польщі планує збільшити штатну чисельність свого персоналу на кордоні з Україною. Про це повідомляє «Укрінформ».

«У зв'язку із запланованою відміною віз для громадян України міністерство фінансів (Польщі — ред.) планує розширити штатну чисельність на польсько-українському відрізку державного кордону за рахунок додаткових посад з огляду на прогнозовані потреби і ймовірне зростання прикордонного руху», – повідомили у міністерства фінансів Польщі.

Повідомляється, що в залежності від ситуації на кордоні керівники змін на пунктах пропуску визначають кількість митників.

«Якщо ситуація змінюватиметься, то на кордон спрямовуватимуться додаткові функціонери», – йдеться в повідомленні.

Також у відомстві прогнозують, що у перші дні після введення безвізового режиму можна очікувати на «незначне збільшення часових рамок на перевірку», на що Митна служба РП реагуватиме «у відповідності до потреб».

Нагадаємо, 17 травня в Страсбурзі відбулася церемонія підписання законодавчого рішення про введення Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України. Після рішення опублікують в Офіційному журналі ЄС і через 20 днів воно вступить в силу. Очікується, що це відбудеться вже 11 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук