Полювання на таксистів

У Львові впіймали перших таксистів-нелегалів та змусили сплатити 510 гривень штрафу

Головні Новини за 04 серпняВіталій Кубліков, 4 серпня 2014, 12:31 2032 0

Сьогодні, 4 серпня, спеціально створені мобільні групи у складі ДАІвців, інспекторів Укртрансінспекції та представників управління транспорт вже почали працювати на дорогах Львова. Локації обирали невипадкові - про скупчення нелегалів підказали ліцензовані таксисти. 

Осередком діяльності таксистів, які не мають ліцензії, є Львівський залізничний вокзал. Водій, авто якого обладнане шашечкою, відхрещується від того, що він таксує. 

«А ця шашечка на машині що означає? Багато що може означати. А вона там кубики має. Бачили? Я нікого не перевозив. І прошу це записати», - наголосив водій Тарас. 

Для Укртрансінспекції це не аргументи. Причина скласти акт на 510 гривень вже є. Цей документ, як запевняє державний інспектор відділу державного контролю Укртрансінспекції Юрій Филипець, має ту ж силу, що і протокол ДАІ.

«Зараз його відправимо у виконавчу службу. Виконавча служба працює з тим чітко. Нема варіантів», - наголосив інспектор Укртрансінспекції. 

Свідомо чи не зовсім допомагають боротися з нелегальними таксистами і пасажири. Кажуть, віддають перевагу радіотаксі.

«Ці приватники майже вдвічі більше беруть», - скаржиться пані Ірина.

«Немає сенсу брати таксі, яке припарковане на бордюрі, якщо можна в будь який час зателефонувати і скористатися послугами радіотаксі», - таку позицію мають студентки Зоя і Фатіма. 

Згідно з неофіційною статистикою, у місті працює понад 4 тисяч машин таксі. Половина з них - нелегальні. В Укртрансінспекції кажуть, що лише за цей рік після перевірки 10 підприємств відібрали ліцензії у восьми. Не гребують "грачами" і великі фірми таксі, визнає спеціаліст відділу лінійного контролю управління Укртрансінспекції Володимир Гавуляк. 

«Замовлення приймаються, а на законних підставах чи незаконних. За це поки що не передбачена відповідальність інформаційно-диспетчерських служб», - розповів Володимир Гавуляк. 

В управлінні транспорту запевняють, що такі рейди проводять не задля показухи. Начальник міського управління транспорту Віктор Щир запевнив, що перевірки нечистих на руку таксистів будуть часті.

«У нас складений графік. З вашого дозволу не буду розповідати. Але не тільки за графіком. Будуть позапланові перевірки Укртрансінспекції, ДАІ та управління транспорту», - додав начальник управління транспорту. 

Створюють проблеми "бордюрники" і на зупинках громадського транспорту. Окрім автобусів, тут частенько скупчуються таксі. Втім, сьогодні після відкритого полювання машини із шашечками як вітром здуло. Сарафанне радіо поміж таксистів працює відмінно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук