Вам «шашечки» чи «їхати»?
Суспільство

Вам «шашечки» чи «їхати»?

Львівська міська рада взялася за впорядкування ринку таксоперевезень у Львові

Ольга Красько, 23 липня 2014 1199 0
фото bigmir)net

Міська рада Львова вирішила упорядкувати ситуацію не тільки з громадським транспортом у місті, але й з таксистами. Мер Львова Андрій Садовий розпорядився облаштувати стоянки для таксі та вести контроль за таксомоторними перевезеннями. Таксисти погоджуються, що такий крок є необхідним, адже на сьогодні в місті налічується багато хаотичних стоянок та служб таксі, які працюють без ліцензії.

Відповідно до розпорядження міського голови від 21 липня 2014 року, в управлінні транспорту та зв'язку створено групу по контролю за таксомоторними перевезеннями у Львові, яка виявлятиме нелегальних перевізників. Окрім того, згідно з ще одним розпорядженням мера (від 10 липня 2014 р.), у місті облаштують стоянки таксі.

Керівник Асоціації вільних профспілок автотранспортників Андрій Корчинський розповів ZAXID.NET, що управління транспорту ЛМР провело вже дві наради з таксистами-ліцензіатами щодо стоянок таксі. Вже визначено певні місця, де вони можуть розміщувати свої автівки.

За словами Корчинського, стоянками зможуть користуватись тільки ті перевізники, які мають ліцензію.

Провідний спеціаліст управління транспорту та зв’язку ЛМР Олег Партика розповів ZAXID.NET, що  управління укладатиме договір з перевізником, який повинен буде облаштувати стоянку для своїх автівок, зробити розмітку та встановити знак стоянки.

Нелегальних стоянок у Львові є багато, однак точну їх кількість ні у міськраді, ні в Асоціації вільних профспілок автотранспортників назвати не можуть. Олег Партика зазначив, що така інформація буде відома лише після перевірок, які розпочнуться 1 серпня та триватимуть постійно.

Щодо нелегальних перевізників, то Андрій Корчинський пояснив, що такими можна вважати тих, хто не має лічильника або одразу вказує ціну за перевезення. Він також зазначив, що наразі у Львові зареєстровано 10 ліцензованих служб таксі, всі інші тільки іменують себе такими.

«У кожній машині має бути лічильник, водій повинен мати відповідні документи, а також має бути установлений чіткий тариф за кілометр та простій автомобіля. І ціна за проїзд оголошується тільки після прибуття на місце, згідно з показниками лічильника», – пояснив він.

Згідно з розпорядженнями мера, перевірки проводитимуться спільно працівниками міської ради, ДАІ та Укртрансінспекції.

В управлінні транспорту та зв’язку ЛМР зазначили, що карати тих, хто не має ліцензії, одразу не будуть. Спочатку їх чекає попередження про необхідність «вийти з тіні». Для цього міськрада дає можливість протягом місяця отримати дозвільні документи. Однак у випадку повторних порушень таксисти ризикують сплатити штраф.

«У разі відсутності ліцензії водіїв штрафуватимуть на суму від 425 до 800 грн», – пояснила інспектор відділу зв’язків з громадськістю ДАІ м. Львова Ірина Пилат. Також вона додала, що з боку ДАІ здійснюватиметься постійна перевірка дотримання водіями правил дорожнього руху та наявності у них дозвільних документів.

Довідка. Згідно з даними Асоціації вільних профспілок автотранспортників, у Львові діє 10 ліцензованих служб таксі: TAXI 1500 – «Радар сервіс», «Навігатор-таксі», «Браво сервіс», Старт –ЗЕС, «Л-арм», «АЦ Алькор», «МіКО», «Львів Таксі», «Український автомобіліст», Софія радіо-таксі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук