Дві проблеми львівських маршруток: водії та санітарний стан

Учасники громадського руху «За якісний транспорт», який з дозволу міської ради проводить оцінку якості транспортних перевезень у Львові, у період з 1 до 9 липня перевірили більшість маршрутів та виявили чимало порушень у поведінці водіїв та санітарному стані автобусів.

Про це вони повідомили на засіданні робочої групи з питань забезпечення надання якісних послуг у громадському транспорті Львова.

За словами активістів, вони перевірили уже понад 70% львівських маршрутів, і досі виявляють низку порушень попри те, що подібні перевірки тривають ще з травня.

«Найбільша частина порушень стосується поведінки водіїв на робочому місці, зокрема, куріння в салоні, споживання їжі та розмов по телефону. Ну і, звісно, ставлення до пасажирів та видача квитків», – розповів один з активістів Олег Довганик.

За його словами, згідно з даними перевірок, найбільшими «порушниками» є перевізники АТП-1 (стосується малих автобусів) та «Міра і К». Саме на їхніх маршрутах поки що зафіксовано найбільше невідповідностей.

Також він зазначив, що в багатьох автобусах пошкоджені крісла, не відкриваються вікна чи люки, а також розміщується реклама у невідведених для цього місцях.

Як пояснили ZAXID.NET активісти, результати перевірок надаються в міську раду, зокрема, в департамент транспорту та зв’язку, а також перевізникам. За порушення правил водіям виписують догани або стягують штрафи, а у випадку третьої догани – водіям «світить» звільнення.

Як повідомляв ZAXID.NET, у Львові триватимуть постійні перевірки маршруток, під час яких увага звертатиметься абсолютно на все: від укомплектування автобусу аптечкою та необхідними наклейками до поведінки та якості роботи водія.

Нагадаємо, в Асоціації перевізників Львівщини заявили, що у Львові через скарги пасажирів не вистачає водіїв маршруток, адже змусити водіїв працювати згідно з стандартами дуже тяжко, відтак у разі постійних порушень їх звільняють.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук