У Львові триватимуть постійні перевірки маршруток

Три тижні тому міська рада Львова затвердила порядок оцінювання якості надання транспортних послуг у зв’язку з незадоволеністю мешканців станом маршруток після подорожчання вартості проїзду. Перевіркою займаються представники міської ради спільно з громадськими організаціями.

Як розповів ZAXID.NET начальник управління транспорту ЛМР Віктор Щир, перевірятимуться маршрутки усіх львівських перевізників, а також електротранспорт.

Під час таких рейдів увага звертатиметься абсолютно на все: від укомплектування автобусу аптечкою та необхідними наклейками до поведінки та якості роботи водія.

«Перевірка буде проводитись постійно. Це не якийсь тимчасовий проект. Управління транспорту спільно з трьома громадськими організаціями розробили критерії оцінки та разом проводять перевірку, яка триває з травня», – зазначив Щир.

Також він розповів про те, що у випадку невідповідності стану автобуса або ж поведінки водія згідно з визначеними вимогами, маршрутки будуть ремонтувати, а водіїв каратимуть дисциплінарними стягненнями.

«Водіїв будуть позбавляти частини заробітку. Раніше ми вже звільнили кількох водіїв, а під час перевірки у травні багатьом призначили дисциплінарні стягнення», – додав чиновник.

Також він додав, що скоро всі автобуси усіх перевізників матимуть однакові таблички із зазначеним на них номером та маршрутом.

Як повідомляв ZAXID.NET, у травні цього року, в рамках перевірки роботи автотранспортних підприємств Львова, інспектори вже звільнили двох водіїв та подали документи на звільнення третього.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук