Помер засновник асоціації «Енергоефективні міста України» Анатолій Копець

СуспільствоГанна Власюк, 12 серпня 201511140
Помер засновник асоціації  «Енергоефективні міста України» Анатолій Копець
Анатолій Копець

12 серпня на 57-му році життя помер засновник Асоціації «Енергоефективні міста України» Анатолій Копець. 

Колектив асоціації «Енергоефективні міста України» висловив співчуття з приводу втрати свого засновника, наставника, ідейника, експерта, тренера, колеги.

«Ми завжди будемо пам’ятати Анатолія Степановича Копця як невтомного працелюба, видатну та чудову людину. Він назавжди залишиться в серцях колег, усіх, кого звела з ним доля. Ми щиро поділяємо горе рідних і близьких покійного та висловлюємо свої сердечні співчуття. У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне», - йдеться у повідомленні колективу асоціації. 

Свої співчуття з приводу смерті Копця також висловив міський голова Львова Андрій Садовий. 

«Розділяємо скорботу і біль родини. Це велика втрата для всіх нас. Пам’ятатимемо Анатолія Копця як мудрого фахівця, який зробив вагомий внесок на шляху до енергетичної незалежності України та Львова зокрема», - йдеться в повідомленні Садового.

Зазначимо, що Анатолій Копець був науковим співробітником ЛНУ ім. Івана Франка (1980-1991), заступником глави міського голови Львова (1992-1995), керівником програм Альянсу за збереження енергії (США) в Україні (1996-2004), виконавчим директором асоціації «Енергоефективні міста України» (2007-2011).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук