Понад 20 поранених в зоні АТО бійців вже обстежили в Шпиталі Шептицького

За березень уже 22 військові, постраждалі в зоні АТО, пройшли медичне обстеження та психологічну консультацію в Шпиталі ім. Митрополита Андрея Шептицького у Львові.

Шпиталь пропонує медичну опіку постраждалим воїнам, психологічне та духовне зцілення. Паралельно в Шпиталі працює Центр психічного здоров’я, де військовим, родичам загиблих на Майдані, волонтерам, які їздять в зону АТО, допомагають подолати посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). У Центрі працюють психіатр, психолог, соціальний працівник і священик, передає прес-служба Львівської міськради.

«Така співпраця для нас є зараз на часі. З кожним днем кількість поранених військових збільшується, і потребуємо щораз більше ресурсів. На базі Шпиталю постраждалі мають можливість пройти обстеження в амбулаторно-діагностичному відділенні та перебувати на денному стаціонарі, пройти рентгенографічне, ультразвукове обстеження та необхідні процедури у фізіотерапевтичному кабінеті, ЕКГ та ЕЕГ діагностику», – розповів керівник «Фундації Духовного Відродження» о. Тарас Милян.

Протягом березня 22 постраждалі вже пройшли медичне обстеження та психологічну консультацію у шпиталі Митрополита Андрея Шептицького.

Нагадаємо, «Фундація Духовного Відродження» взяла на себе всі видатки за медичне та психологічне обстеження і лікування бійців АТО, а компанія «D.S.» надає 10% знижку – дисконтну картку на купівлю ліків для тих військових, які потребуватимуть довготривалого лікування.

Кожен, хто хоче підтримати наших воїнів, може це зробити, звернувшись до БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, яка діє під патронатом Митрополита та Архиєпископа Львівського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук