Петиція до президента про заборону в Україні «пропаганди ЛГБТ» зібрала понад 25 тис. підписів

Схожі петиції до уряду та Верховної Ради також набрали необхідну кількість голосів

Петиція до президента про заборону в Україні «пропаганди ЛГБТ» зібрала понад 25 тис. підписів
фото Westnews
Марш за сімейні цінності в Івано-Франківську, 4 квітня 2018 року

Електронна петиція до президента щодо популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні, а також заборони пропаганди ЛГБТ та гей-прайдів набрала понад 25 тис. підписів, необхідних для того, щоб її розглянув президент Петро Порошенко.

Автором петиції, що була була оприлюднена на сайті президента 8 лютого 2018 року, голова Асоціації місіонерських церков євангельських християн України Віктор Тацюра, який також є діючим пастором євангелістської церкви у Києві. Він також вказаний автором ще кількох схожих електроних петицій до уряду та Верховної Ради з вимогою заборони будь-яких публічних проявів так званих «антисімейних ідей», в тому числі гей-парадів, тематичних фестивалів і навіть публікацій у ЗМІ. У цих петиціях також є вимога не допустити легалізації у будь-якій формі одностатевого партнерства, а також заборонити використання в офіційних документах терміну «гендер».

Заклики до підписання таких петицій активно промувалися у середовищі євангельських християн і на їхніх інформаційних ресурсах, включно з детальними відеоінструкціями. Станом на початок травня відразу п’ять різних петицій на цю тему до уряду, парламенту і президента набрали понад 25 тис. голосів, що зобов’язує ці органи влади дати офіційні відповіді.

Наразі є відповіді кількох парламентських комітетів на одну з таких петицій до Верховної Ради, яка першою зібрала понад 25 тис. підписів. Відповіді на схожу петицію до Кабінету Міністрів, яка мала б бути оприлюднена не пізніше 12 квітня, поки нема.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук