<

Поплавський заперечує, що його університет позбавили ліцензії

СуспільствоОльга Карабан, 29 листопада 20144830

Михайло Поплавський спростував інформацію про позбавлення ліцензії Київського університету культури, засновником якого є він і його син.

«Ця інформація є перебільшеною і не відповідає дійсності. Київський університет культури працює в правовому полі відповідно до чинного законодавства. Нещодавне рішення Державної акредитаційної комісії (ДАК) має рекомендаційний характер. 28 листопада, у п’ятницю, о 9:00 я зустрівся з Міністром освіти та науки України Квітом С. М. Був здивований, коли він запевняв мене в тому, що КУК не має своїх навчальних приміщень. Я зрозумів, що міністра ввело в оману його оточення», - заявив Поплавський, повідомляє Comments.UA.

З цих причин, як розповів Поплавський, він запросив Квіта «особисто поїхати в університет, щоб показати сучасні навчальні корпуси і лабораторії європейського рівня Київського університету культури».

«Я навіть скажу більше: саме на базі Київського університету культури близько 60% студентів Київського національного університету культури і мистецтв навчаються на безоплатній основі. Міністр пообіцяв, що на наступному засіданні ДАК буде переглянуто правомірність попереднього рішення щодо Київського університету культури», - додав він.

«Київський університет культури продовжує працювати в штатному режимі та здійснює освітню діяльність відповідно до затверджених графіків навчального процесу. З 1 грудня студенти проходять практику», - додав Поплавський.

Нагадаємо, 25 листопада 2014 року рішенням Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України позбавлено ліцензії приватний заклад «Київський університет культури» та всі його регіональні філії, засновником якого є Михайло Поплавський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук