Порошенко анонсував запровадження системи безоплатної правової допомоги в Україні

СуспільствоРоман Ганкевич, 10 листопада 20172400
Засідання Національної ради реформ

Національна рада реформ розглянула ініціативу президента, уряду та Міністерства юстиції щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

«Дуже важлива і ініціатива, яку ми висуваємо разом з урядом і Міністерством юстиції», - повідомив Петро Порошенко учасникам засідання про презентацію і обговорення концепції програми «Я маю право» щодо системи безоплатної правової допомоги.

За словами голови держави право на безоплатну правову допомогу мають понад 8 мільйонів громадян, а сотні тисяч людей звертаються по безоплатну правову допомогу і отримують її. Але цього не достатньо і тому пропонується започаткувати спільну програму, яка буде мати назву «Я маю право».

«Це буде не просто правова безоплатна допомога у судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які будуть мати право найменш захищені верстви населення», - наголосив глава держави.

Президент зазначив, що реалізація цього проекту дасть можливість українцям безкоштовно отримати відповідь: як нарахувати субсидію, як боротись із незаконним захопленням власності, яким чином захиститись від тих чи інших дій місцевої влади, яким чином захистити свої права.

Нагадаємо, на початку жовтня Верховна Рада ухвалила законопроект «Про ратифікацію протоколів №15 і №16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

Також повідомлялося, що Мін’юст запустив онлайн-платформу під назвою «Я маю право!». У відомстві тоді зазначили, що її запуск розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук