Порошенко натякнув, що ветує кредитний закон

Порошенко планує ветувати кредитний закон

Президент України Петро Порошенко розкритикував народних депутатів за те, що вони проголосували за закон про реструктуризацію валютних кредитів і тим самим поставивши під загрозу стабільність економіки.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу «Україна».

«Те, що мене дуже розчарувало і викликало велику стурбованість з приводу майбутнього коаліції і майбутнього парламенту - це вчорашнє голосування про реструктуризацію валютних кредитів. На жаль, ті, хто голосував, я побачив популістів-політиків, які намагаючись сподобатися тій чи іншій частині суспільства, ставлять під загрозу фінансово-банківську систему країни, стабільність економіки, роздаючи нездійсненні обіцянки», - сказав президент.

Глава держави заявив, що не можна за рахунок коштів всіх платників податків задовольнити потреби 65 тис. осіб, які не хочуть або не можуть обслуговувати самостійно взяті ними валютні кредити.

«Але чому я радий? Абсолютно відповідальній позиції суспільства. Вчора після цього голосування політики, які очікували отримати оплески суспільства, які думали, що вони сподобаються і всі вийдуть їх вітати квітами, насправді отримали дуже холодний душ ненависті до такого старого типу політиків», - сказав Порошенко.

Президент вважає, що суспільство стало більш відповідальним.

«Мені дуже прикро, що політики не гідні своїх виборців і свого суспільства», - сказав він.

Нагадаємо, у четвер, 2 червня, Верховна рада України в третьому читанні прийняла скандально відомий законопроект № 1558-1, який передбачає перерахунок валютних кредитів, узятих населенням, за курсом на момент їх отримання. За нього проголосували 229 депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Anatoly Samsonenko 3 липня 2015, 20:48

  А имена тех депутатов которые голосовали "ЗА" показать всей стране - страна должна знать кто хотел попиарится, и под шумок с себя и своих близких списать кредиты! А то теперь они "белые и пушистые", а президент значит - какой-сякой!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Василь Токар 4 липня 2015, 00:01

  протягом останніх 2-х років НБУ було роздано 300 (триста) млрд. грн рефінансування вітчизняним банкам... свідомі громадяни, які так переживають за банківську систему вкурсі, що більшість цих коштів була тут же виведена в офшори!? а ще значна частина цих коштів видавалася в останній рік банкам, які вже тоді були майже банкрутами, а зараз ними стали офіційно... а ще в банків є заборгованість на неповернуте рефінансування в обсязі 100 млрд грн... а щоб вирішити проблему валютних кредитів потрібно 90 млрд... включіть мізки і перестаньте проявляти найогиднішу рису українського характеру... в якості помічного засобу буде розмірковування на тему, скільки протягом останнього року коштів було списано олігархам... і скільки коштів за останні роки було виплачено через фонд гарантування вкладів... тут же йдеться про 70 000 українських родин, які належать до середнього класу... А президент взагалі СУПЕР!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук