Порошенко підписав закон про «антидискримінаційну поправку» до Кодексу законів про працю

СуспільствоЮлія Поліковська, 23 листопада 20154940
Порошенко підписав закон про «антидискримінаційну поправку» до Кодексу законів про працю

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації з правом Європейського Союзу, інформує сайт Верховної Ради.

Так, у графі про проходження документа говориться, що закон №3442 повернуто з підписом президента в понеділок, 23 листопада.

Після вступу в силу змін, стаття 21 «Рівність трудових прав громадян України» в КЗпП буде звучати в редакції: «Забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівності, прав і можливостей, пряме чи непряме обмеження прав співробітників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ / СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов’язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об'єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернеться до суду або інші органи за захистом своїх прав або надання підтримки працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаним з характером роботи або умовами її виконання».

Зазначимо, підписаний президентом документ належить до так званого «безвізового пакету. 12 листопада законопроект з четвертої спроби підтримали 234 народні депутати за мінімально необхідних 226, 42 проголосували проти, 18 – утрималися, 39 не голосували. Ухвалення анти дискримінаційної норми було необхідне для виконання вимог Євросоюзу

Додамо, 21 листопада президент Петро Порошенко заявив, що підписав пакет законів, необхідних для запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

У п’ятницю, 20 листопада, завершився процес ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС - це зробили уже всі 28 членів Євросоюзу.

15 грудня 2015 року має бути представлений шостий звіт моніторингової місії із виконання Україною плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук