Порошенко підписав закон про відновлення доріг за рахунок митних надходжень

Порошенко підписав закон про відновлення доріг за рахунок митних надходжень

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 666-VIII «Про внесення зміни до розділу IV» Прикінцеві та перехідні положення «Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення». Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Законом з 1 вересня 2015 року вводиться експеримент у Львівській, Волинській, Одеській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції або поточного ремонту п'яти автомобільних доріг загального користування державного значення за рахунок 50% суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що стягуються при митному оформленні товарів на територіях цих областей.

Кошти перераховуватимуть до спеціальних фондів обласних бюджетів. За таким принципом планується профінансувати реконструкцію дороги державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15) і поточного ремонту чотирьох автомобільних доріг загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) на ділянці Львів - Сколе; Сколе - Славське (Т-14-24), Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів) (Н-10).

З метою забезпечення прозорості визначення відповідних індикативних показників і моніторингу реалізації експерименту Кабінету міністрів України доручено затвердити методику розрахунку щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів в територіальному розрізі з урахуванням факторів, що впливають на обсяги таких платежів, а також щомісяця інформувати Верховну Раду України, Президента України і Рахункову палату про реалізацію експерименту.

Експеримент буде діяти до 1 січня 2017 року.

Зазначимо, Верховна Рада ухвалила цей закон на своєму засіданні 3 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук