Порошенко посилив соцзахист сімей учасників АТО

Президент Петро Порошенко підписав внесення змін до закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції, який Верховна Рада прийняла 14 липня 2016 року.

Закон спрямований на поліпшення соціального захисту родин учасників антитерористичної операції.

Як повідомила у середу, 3 серпня, прес-служба президента, законом вносяться зміни до статей 1 та 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям» щодо не включення до сукупного доходу сім’ї, яка претендує на отримання такого виду державної соціальної допомоги, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і навчального складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на час її проведення.

Законом встановлено, що до заяви про надання державної соціальної допомоги додається довідка встановленої форми про безпосередню участь особи у антитерористичній операції.

«Реалізація закону дозволить покращити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь у антитерористичній операції», – йдеться у повідомленні.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Як повідомляв ZAXID.NET, в середу, 3 серпня, президент також підписав закон про внутрішні біометричні паспорти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук