Порошенко прогнозує лише одну хвилю мобілізації у 2016 році

Порошенко прогнозує лише одну хвилю мобілізації у 2016 році
Президент України Петро Порошенко

Завдяки службі в армії за контрактом сьома хвиля мобілізації буде єдиною у 2016 році, якщо не буде загострення ситуації на Донбасі. Про це президент України Петро Порошенко сказав під час виступу в Києві з нагоди відзначення другої річниці з дня створення батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Ще одна можливість, яка з’являється зараз, це служба в армії за контрактом. Мені приємно повідомити, що десятки тисяч українських патріотів скористалися цією можливістю, що дало нам можливість значно відтермінувати нову хвилю мобілізації, значним чином скоротити її можливу чисельність і наголосити, що коли буде ця хвиля мобілізації – вона буде єдиною в цьому році», – сказав Порошенко.

Він також зазначив, що «якщо не буде загострення на сході, можливо буде забезпечити звільнення 4-ї, 5-ї хвиль мобілізації, в основному забезпечивши комплектації частин та підрозділів військовослужбовцями за контрактом».

Нагадаємо, раніше Порошенко говорив, що оголосить сьому хвилю мобілізацію найближчим часом, але вона буде обмежена десятьма тисячами військовослужбовців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук