Порошенко сподівається на компроміс з Нідерландами щодо Угоди про асоціацію з ЄС

СуспільствоАндрій Стець, 20 листопада 20162590

Президент Петро Порошенко прогнозує, що взаємоприйнятний компроміс між Україною, Європейським Союзом і Нідерландами для завершення ратифікації угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі буде знайдений. Про це він сказав у зверненні з нагоди Дня гідності і свободи.

«Ми реалізували 144 пункти Плану дій з візової лібералізації, здійснивши при цьому низку надзвичайно важливих для нас самих реформ. Цього тижня Рада Євросоюзу одностайно ухвалила рішення, яким визнала повне виконання Україною всіх зобов'язань. Вона задекларувала чітку політичну волю Союзу та всіх його членів надати нам безвізовий режим найближчим часом, після узгодження деяких суто внутрішніх процедур Європейського Союзу», – нагадав голова держави.

«Мої переговори з лідерами інституцій та держав-членів Європейського Союзу також дають підстави прогнозувати, що буде знайдено взаємоприйнятний компроміс між Україною, Євросоюзом та Нідерландами і ратифікацію Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі буде завершено», – сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що уряд Нідерландів готовий проголосувати за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, однак за умови додання до документа уточнюючої декларації. Вона полягає у тому, щоб прописати в Угоді про асоціацію, що вона не є основою для членства України в ЄС, не дає українцям права працювати в ЄС і не надає Києву гарантій безпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук