Порошенко виступив зі зверненням у зв’язку з пропозицією Єврокомісії про скасування віз

Порошенко виступив зі зверненням у зв’язку з пропозицією Єврокомісії про скасування віз
Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко очікує введення безвізового режиму з Європейським союзом для українців через кілька місяців. Про це йдеться в його зверненні, опублікованому на офіційному сайті глави держави.

«Безвізовий режим був моїм зобов’язанням перед вами. Позначку «виконано» можна буде поставити через кілька місяців. На шляху до цього рішення ми здійснили реформи, які змінили країну. ЄС високо оцінює і підтримує наші реформи», – заявив Порошенко.

Президент подякував Єврокомісії за це рішення, а також депутатам Верховної Ради, Кабінету міністрів, дипломатам і громадянському суспільство за «спільну роботу над безвізовим режимом».

«Для мене особисто це був тривалий шлях важкої дипломатичної та внутрішньополітичної боротьби. Пам’ятаю кожен крок на цьому шляху, кожне рішення, практично кожну букву в безвізовому законодавстві. І взагалі ми виконали план, який включав у себе майже 140 умов. Найголовніші з них стосуються нової ефективної системи безпеки і боротьби з корупцією. Зокрема все антикорупційне законодавство прийнято як одна з умов скасування віз», – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, 20 квітня Єврокомісія внесла законодавчі пропозиції до Ради ЄС і Європарламенту щодо скасування для громадян України візових вимог для короткострокових подорожей Шенгенською зоною.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук