Порошенко змінив постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні

Ігор Прокопчук обіймав цю посаду з червня 2010 року, 29 квітня Порошенко його звільнив

Ігор Прокопчук і Павло Клімкін зробили спільне фото після того, як Прокопчук потрапив у скандал через свого старшого брата

Чинний президент України Петро Порошенко в понеділок, 29 квітня, призначив постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Євгенія Цимбалюка, звільнивши з цієї посади Ігоря Прокопчука, сказано у відповідних указах президента.

«Призначити Цимбалюка Євгенія Вікторовича постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні», – сказано в указі про призначення.

«Звільнити Прокопчука Ігоря Васильовича з посади Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні», – сказано в указі про звільнення.

Ігор Прокопчук, 1968 року народження, був постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні з 29 червня 2010 року. Восени 2018 року фігурував у ЗМІ через те, що його старший брат працює представником Росії в Інтерполі та мав шанси стати президентом цієї організації. Про причини звільнення Ігоря Прокопчука станом на вечір понеділка, 29 квітня, інформації не було.

Євгеній Цимбалюк (1972 р.н.) у 2015 році був призначений постійним представником України при Програмі Організації Об'єднаних Націй з навколишнього середовища (ЮНЕП) та постійним представником України при Програмі Організації Об'єднаних Націй з населених пунктів, також працював послом України у Союзі Коморських Островів, Республіці Руанда,

Республіці Кенія та Об'єднаній Республіці Танзанія за сумісництвом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук