Посягання на духовні традиції у Росії прирівняли до військової небезпеки

СвітЛюбко Петренко, 26 грудня 201416972
Посягання на духовні традиції у Росії прирівняли до військової небезпеки

Згідно з новою редакцією військової доктрини Росії, підрив історичних та духовних традицій розцінюватиметься як військова небезпека. Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Кремля, який вже підписав президент Росії Володимир Путін.

У розділі «Основні внутрішні військові небезпеки» доктрини є пункт «Діяльність з інформаційного впливу на населення, в першу чергу на молодих громадян країни, що має на меті підрив історичних, духовних і патріотичних традицій в галузі захисту Вітчизни».

У ньому наголошується, що внутрішньою військовою небезпекою вважається провокування різного роду соціальної напруженості, а також діяльність, спрямована на насильницьку зміну конституційного ладу і підрив суверенітету.

В документі також зазначено, що нова доктрина є, зокрема, відповіддю на ситуацію в Україні, на «підвищення силового потенціалу НАТО, наближення військової інфраструктури Альянсу до кордонів Російської Федерації, а також подальше його розширення».

Уточнення військової доктрини Російської Федерації проведено на виконання рішення Ради безпеки Росії від 5 липня 2013 року. Напередодні Путін запевнив, що військова доктрина Росії «залишається оборонною, незважаючи на зростання активності НАТО в Східній Європі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Григорий Мариупольский 26 грудня 2014, 19:27

  Вы знаете, наш Изя принёс из библиотеки имени жены Крупского новость, шо вся духовность рооссийских традиций состоит в захвате чужих земель, пленении женщин и уничтожении всех не понравившихся. Даже младенцев. Яркое подтверждение таких духовных традиций Москвы, по мнению Изи - это полное уничтожение всего живого за Ивана Грозного в Новгороде. Тогда самый близкий к царю какой-то Малюта собственноручно удушил православного митрополита. Поэтому неудивительно, шо Путин так защищает эти традиции. Но чем они нравятся российскому патриарху с исконно их фамилией Гундяев, нигде исчо не написано.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Виктор Волков 26 грудня 2014, 18:25

  Путін запевнив - Верить этому лжецу - себя обманивать. Он из тех, кто читает, что даное слово всего лишь интерпритация в зависимости от поточной ситуации, т.е пустой звук. И команду себе подобрал - в стремлении угодить патрону переплюнули и своего карлика. Люди без чести и совести,жаль, что сам пигмей был офицером. Впрочем, совремееный русский офицер понятия не имеет, что такое совесть и офицерская честь - шизофренику такие офицеры ни к чему.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук