«Укрзалізниця» змінила станцію митного контролю для потяга Київ – Варшава

Також частково змінено графік курсування цього потяга

З 5 квітня прикордонний і митний контроль у потязі №67/68 Київ – Варшава проходитиме на станції Київ-Пасажирський, а не на станції Ягодин, як це було раніше. Відтак пасажири мають зайняти свої місця в потязі не пізніше як за 25 хвилин до його відправлення зі станції Київ-Пасажирський.

«Для покращення обслуговування пасажирів з 5 квітня 2019 року проходження прикордонного й митного контролю в поїзді №67/68 Київ – Варшава переноситься зі станції Ягодин на станцію Київ-Пасажирський в обидва напрямки», – сказано в повідомленні «Укрзалізниці».

У зв’язку з цими змінами, частково змінено графік курсування цього потяга. За оновленим графіком він курсуватиме з 5 квітня з Києва та з 4 квітня з Варшави.

Як пояснили в «Укрзалізниці», у квитках пасажирів цього потяга зі станції Київ-Пасажирський буде вказаний час відправлення 18:48 (замість 19:13 згідно з розкладом).

«Звертаємо увагу, що саме до цього часу пасажири поїзда повинні пройти митний контроль, який здійснять працівники Державної фіскальної служби у вестибюлі вокзалу Київ-Пасажирський на виході до перону першої колії. Митники перевірять наявність квитків, паспортів, оглянуть багаж пасажирів. Після проходження митного контролю пасажирам буде дозволено пройти на перон та здійснити посадку в поїзд. Просимо пасажирів уважно планувати трансфер до вокзалу, адже ті пасажири, які не здійснили посадку до 18:45, у поїзд №67/68 Київ – Варшава не допускатимуться», – наголосили в «Укрзалізниці».

У повідомленні також сказано, що прикордонний контроль здійснюватиметься безпосередньо у вагонах, на це передбачено 25 хвилин.

При цьому графік курсування потяга Київ – Варшава територією Польщі залишається без змін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук