«Укрзалізниця» переконує, що не підвищуватиме тарифів на пасажирські перевезення у 2019 році

У відомстві стверджують, що відповідне підвищення не передбачене в їхньому фінансовому плані

ЕкономікаАндрій Стець, 20 березня 20191690

«Укрзалізниця» не планує цьогоріч підвищувати вартості квитків шляхом індексації, замість цього вона розподілить їх за трьома категоріями. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці УЗ» у Facebook.

«Тарифи на пасажирські перевезення в 2019 році шляхом індексації не змінюватимуться. Це не передбачене фінансовим планом компанії на цей рік», - зазначається в ньому.

При цьому зауважується, що натомість буде запроваджено систему поділу вагонів на класи: «комфорт», «стандарт» і «економ».

Відповідно до класу формуватиметься також ціна на проїзд у них, резюмують в УЗ.

Зазначимо, що раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» має намір підвищити тарифи на пасажирські перевезення в 2019 році. Зокрема, підвищення мало відбутися у два етапи: на 12% з 1 квітня та з 1 жовтня.

Тоді у відомстві повідомляли, що зміна тарифів на пасажирські залізничні перевезення закладена в кількісні припущення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019 рік і передбачена в розмірі 25%. Також повідомлялося, що«Укрзалізниця» готує пропозицію до Міністерства інфраструктури України провести індексацію тарифів на перевезення пасажирів у два етапи: з 1 квітня на 12% і з 1 жовтня на 12%».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук