Працівникам Держкомтелерадіо заборонили користуватися російськими інтернет-сервісами

Співробітникам Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонили використовувати сервіси – електронну пошту, файлові сховища, соціальні мережі тощо, зареєстровані в доменах .RU і .РФ для електронного обміну інформацією, пов'язаною з виконанням службових обов'язків.

Відповідний наказ підписав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Для надсилання та одержання електронною поштою електронних копій службових документів, підготовлених у паперовому вигляді, працівники Держкомтелерадіо відтепер повинні використовувати виключно службові (офіційні) адреси електронної пошти, створені в доменах comin.gov.ua або tvradio.gov.ua.

«Заходи з кібербезпеки сьогодні дуже важливі. В умовах війни, розв'язаної проти України Російською Федерацією, активізувалися і російські комп'ютерні терористи, вчиняючи ДДОС-атаки на сайти органів виконавчої влади, роблять спроби зламати поштові скриньки і облікові записи», – повідомив перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

Раніше використовувати російські інтернет-сервіси заборонили співробітникам центрального апарату Міністерства культури України.

Роскомнагляд офіційно зобов'язав поштові сервіси Mail.ru, а також сервіси «Яндекса» (хмарне сховище «Яндекс.Диск», мережа професійних контактів «Мой круг» і електронна пошта) надавати інформацію ФСБ Росії, нагадує DT.UA.

Варто зауважити, що російські інтернет-сервіси працюють не лише в доменах .RU чи .РФ. Наприклад, російська соцмережа «Вконтакте» працює в доменній зоні .COM, а «Яндекс» має в Україні своє представництво і доступний в доменній зоні .UA.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук