Працівники перинатального центру у Львові вимагають відновити реконструкцію

Працівники перинатального центру у Львові вимагають відновити реконструкцію
фото ZAXID.NET

Сьогодні, 16 червня, біля Львівської обласної ради на акцію протесту зібралися близько 20 працівників Львівського обласного перинатального центру. Вони вимагають нарешті приступити до ремонтних робіт з відновлення медичної установи.

Як заявила лікар перинатального центру Леся Галицька, працівники медзакладу приходитимуть на пікет під час кожного сесійного засідання Львівської облради, поки влада не виконає обіцянок.

«Нам вже багато разів обіцяли, що приступлять до робіт. 45 млн грн виділили з держбюджету на ремонт установи. Синютка розповідав, що у квітні буде оголошено тендер на ремонтні роботи, а у травні вже мали приступити до робіт. Досі нічого не рухається. Є проблеми з документацією на роботи, є проблеми з будівельною компанією, яка проводила реконструкцію перинатального центру раніше. Нам все обіцяють, і нічого не вирішують», - розповіла Леся Галицька.

Як повідомляв ZAXID.NET, реконструкцію перинатального центру розпочали у 2013 році, проте через брак коштів її призупинили.

Зараз будівля перинатального центру доведена до жалюгідного стану і вже більш ніж півтора року не працює. Персонал клініки - без роботи. В обіцяному перинатальному центрі мали впровадити передові перинатальні технології для допомоги жінкам з патологіями вагітності. Аби втілити цей проект в життя потрібно орієнтовно 150 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук