Прем’єр Польщі попередила Росію про нові санкції за невиконання мінських домовленостей

Прем'єр-міністр Польщі Єва Копач заявила, що у разі невиконання Росією зобов’язань щодо конфлікту на сході України Європа накладе на неї додаткові санкції, повідомило «Польське радіо».

«Домовленості, які були підписані (12 лютого), так званий Мінськ-2, які повинні виконуватися і які наразі не виконуються - які можуть бути наслідки цього?

Наслідок один – Європейська рада, Європа, яка є однозначною в питанні України, каже: якщо Росія не виконує зобов’язань, повинні бути введені нові санкції і вже напевно мають бути продовжені вже накладені на РФ санкції», – сказала Копач.

Копач також заявила, що задоволена розміщенням в Польщі і в інших країнах регіону важкої техніки США, зазначивши, що це «гарантія того, що у Польщі є сильний союзник».

«Це посилення східного кордону НАТО, це результат наших добрих відносин зі Сполученими Штатами Америки, це гарна відповідь на те, що відбувається в Україні», – сказала прем’єр Польщі.

При цьому Копач заявила, що даний факт не може погіршити відносини з Росією.

«Ні, ..розмови, що стосуються протиракетної системи оборони, яка буде розміщена на території Польщі в 2018 році, (...) вже викликали схожу реакцію з боку Росії. Сьогодні Росія, на жаль, не розуміє однієї речі: Україна , яка є нашим прямим сусідом, має право на власний європейський вибір, має право на цілісність і територіальний суверенітет», – сказала Копач.

Прем’єр Польщі при цьому висловила переконаність, що Європа повинна прийти до одностайної думки щодо ситуації в Україні.

Нагадаємо, раніше секретар Ради безпеки РФ Євген Лук’янов заявив, що Польща і Румунія, розміщуючи у себе елементи протиракетної оборони, можуть стати цілями для Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук