Прес-служби при органах державної влади ліквідують

Замість прес-служб буде створено команду з комунікацій, яка пояснюватиме суспільству, куди рухається країна

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, хто замість прес-служб розповідатиме українцям про роботу влади

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров вирішив кардинально змінити підхід до комунікації державних органів, ліквідувавши, зокрема, прес-служби при державних органах.

«Хочу кардинально змінити підхід до комунікації державних органів. Традиційне поняття “прес-служби” має припинити існувати. Формування “позитивного образу політика/органу” повинно перестати бути метою. Основне завдання комунікації в цей історичний період – пояснити максимальній кількості людей – куди ми рухаємося, на що спрямовані наші реформи, навчитися заміряти проміжні результати, отримувати зворотний зв'язок, чути “клієнтів” (для кого робиться реформа), покращувати процеси», – написав Федоров у Facebook у понеділок, 28 жовтня.

За його словами, суть таких змін у тому, щоб залучати споживача цієї інформації та отримувати якісний зворотний зв’язок, створити команду «амбасадорів» проекту.

«Зараз ми перебуваємо на етапі формування команди комунікації», – додав урядовець.

Він закликав фахівців із комунікації, маркетингу, PR, а також спеціалістів зі створення відеоконтенту приєднуватись до команди. Їм міністр цифрової трансформації порадив відійти від поняття традиційної прес-служби, коли «журналісти живуть своїм життям, SMMщики (ті, хто веде сторінки у соціальних мережах) своїм, та прес-секретарі своїм».

«Почати з чіткої стратегії. Конкретні KPI (ключові показники ефективності). Наприклад, кількість згадок проекту “цифрова грамотність” має зрости до 6000 в день, при цьому тональність повинна бути “позитивна” на рівні не менше 70%. Зібрати зворотний зв’язок в розмірі 1000+ розгорнутих повідомлень щодо конкретного проекту для подальшого аналізу», – додав Федоров.

Усім охочим увійти в команду Федоров порадив бути швидкими, вміти оперативно готувати якісний текст, блоги, якісні прямі трансляції. При цьому необхідно розуміти свою аудиторію, закликати її до дії, а не розповідати про «успішний успіх».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук