Уряд планує скасувати довідки про несудимість і прописку

Крім цього уряд хоче перевести в онлайн 100 найбільш популярних серед українців державних послуг

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що уряд планує скасувати усі «зайві» довідки, щоб спростити життя українцям. Про це він розповів 29 вересня в інтерв'ю порталу «Сьогодні».

За словами Федорова, деякі довідки потрібно скасувати, оскільки процедура їх видачі займає забагато часу.

«Наприклад, довідка про несудимість. Ці дані є в спецреєстрі. Будь-яка організація може підключитися до реєстру і отримати інформацію. Навіщо змушувати людину отримувати довідку? Те ж саме з довідкою про місце реєстрації. Також є низка послуг з регулювання бізнесу. Ми розбираємося, які там зайві ліцензії. Готуємо список», – сказав Федоров.

Крім цього, за словами міністра, в уряді хочуть перевести в онлайн 100 найбільш популярних серед українців державних послуг.

«Ще тиждень тому хотіли за рік 50 найбільш затребуваних держпослуг перевести в онлайн. Зараз хочемо 100. І зробити так, щоб за три роки цими послугами почали користуватися 50% цільової аудиторії. І щоб на 90% ці люди були задоволені», – розповів Федоров.

Варто уточнити, що ще у 2003 році депутати ухвалили закон, яким формально скасували «прописку». Але на практиці її просто перейменували в «реєстрацію місця проживання».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук