Президент нагородив дев'ятьох науковців зі Львова

СуспільствоДіана Луцишин, 22 листопада 20167900

Шість вчених із Львівського національного університету імені Івана Франка та ще двоє науковців з «Львівської політехніки» отримали премії Президента України. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Зокрема, Миколу Стецка, Ольгу Сергієнко, Андрія Кузьмака та Христину Гнатенко із ЛНУ нагородили за роботу «Фізичні системи та їх еволюція від планківських масштабів до масштабів Всесвіту».

Ще двох представників університету Франка - Юрія Ящука та Андрія Стягара - відзначили за роботу «Комп’ютерне моделювання контактної взаємодії пружних тіл комбінованими адаптивними обчислювальними схемами». За цю ж роботу отримав нагороду ще один львів'янин, старший науковий співробітник Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С.Підстригача НАН України Ігор Прокопишин.

Докторант Національного університету «Львівська політехніка» Роман Небесний отримав премію за роботу «Основи технології гетерогенно-каталітичного синтезу акрилатних мономерів методом альдольної конденсації».

А його колегу з ЛУ НП, асистента Ольгу Лозинську нагородили за роботу «Математичні методи та прикладні інформаційні технології моделювання, перекладу та навчання для української жестової мови».

Зазначимо, що премію Президента вручають молодим науковцям за видатні наукові дослідження, які сприяють дальшому розвитку гуманітарних, природничих, технічних наук, позитивно впливають на суспільний прогрес і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі. Щорічною премією нагороджують 40 молодих вчених з усієї України. Кожному з них вручають грошову винагороду у розмірі 40 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук