Президент підписав закони про військову співпрацю з Кіпром, Італією та Румунією

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про співпрацю в сфері оборони». Про це йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

«Угода від 4 липня 2011 року встановлює загальні принципи та процедури співпраці між сторонами у сфері оборони», - йдеться у повідомленні.

Петро Порошенко підписав закон «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про перевезення військових вантажів та персоналу через територію України у зв’язку з участю Збройних Сил Італійської Республіки у Міжнародних силах сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан».

Глава держави підписав закон «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про заходи зміцнення довіри і безпеки», прийнятий Верховною Радою 8 квітня.

За Угодою сторони домовилися розвивати військове співробітництво з метою дальшого зміцнення взаємної довіри і безпеки в зонах, що прилягають до українсько-румунського державного кордону.

Серед підписаних – і закон «Про ратифікацію Протоколу прикордонного знака «ТУР», який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії та Угорщини».

Протокол складений 17 жовтня 2012 року у Будапешті. Законом Верховна Рада надала згоду на обов’язковість для України Протоколу прикордонного знака «ТУР».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук