Президент пообіцяв збільшити держзамовлення для ЛАЗу

Христина Нога, 28 жовтня 20119610
Президент пообіцяв збільшити держзамовлення для ЛАЗу
фото ZAXID.NET
Віктор Янукович

Державне замовлення для Львівського автобусного заводу буде збільшено. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час відвідання ТОВ «ЛАЗ» у Львові.

«На 60-70% завод працює на український ринок. Це вже непогано. Але треба думати і вдосконалювати роботу в цьому напрямку. Замовлення не повинні бути меншими, ніж зараз», - зазначив Глава держави, повідомляє прес-служба Президента.

«Дуже важливо, щоб ми мали перспективу. Ми зараз працюємо над тим, щоб підняти рівень замовлення, збільшити асортимент продукції. Щоб продукція була конкурентоспроможною і за ціною, і за якістю», - підкреслив Віктор Янукович. Він нагадав, що раніше держзамовлення для ЛАЗу становило близько 20%, але останнім часом цей показник зростає. «Ми йдемо у правильному напрямку», - резюмував Президент.

Під час відвідання ЛАЗу Глава держави ознайомився із процесом виробництва та оглянув зразки продукції заводу, зокрема автомобілі «швидкої допомоги» - спільну розробку ЛАЗу та Renault.

Президент також зауважив, що ці сучасні автомобілі «швидкої допомоги», які ЛАЗ виготовляє  для міст, що прийматимуть матчі Євро-2012, після завершення Чемпіонату можуть активно використовуватися для надання невідкладної допомоги на селі.

Довідка:

У березні 2010 року Уряд та ТОВ «ЛАЗ» уклали меморандум про постачання автобусів та тролейбусів для чотирьох українських міст, які прийматимуть Євро-2012 - йдеться про 1,5 тис. автобусів та 500 тролейбусів. Загальна вартість замовлення – близько 3,5 млрд грн.

За 9 місяців 2011 року випуск автобусів та тролейбусів на заводі збільшився у 2,3 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року. ЛАЗ не має боргів із виплати зарплати. Сьогодні на підприємстві працює більше 1200 робітників.

Холдинг ЛАЗ та Renault Україна започаткували перший етап спільного проекту - переобладнання автомобілів Renault Master в автомобілі «швидкої допомоги» та їх випуск на виробничих потужностях ТОВ «ЛАЗ» для потреб міст, що приймають Євро 2012. До кінця року кожне місто отримає по 25 таких автомобілів - їх планують закупити за державні та приватні кошти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук