Президент України доручив уряду підвищити пенсії чорнобильцям

Петро Порошенко підписав указ про відродження Чорнобильської зони, який передбачає збільшення пенсій ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Президент Петро Порошенко підписав указ про відродження Чорнобильської зони і посилення соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Про це в четвер, 5 липня, повідомляє прес-служба президента.

Згідно з указом, уряд повинен створити умови для розвитку і відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення, в тому числі, в рамках утвореного Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Крім того, уряду доручено врегулювати питання правового режиму цієї території і розглянути доцільність обмежень та заборон на здійснення видів діяльності в Чорнобильській зоні.

Також уряд повинен вирішити питання підвищення розміру пенсій по інвалідності особам з числа учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і пенсій у зв'язку з втратою годувальника з числа ліквідаторів.

Указ президента спрямований і на вдосконалення державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами та перетворення об'єкта Укриття на екологічно безпечну систему.

Відзначимо, в жовтні минулого року мінімальний розмір виплат чорнобильцям I групи збільшився до 4138 гривень, II групи - 3702 гривень, III групи - 3267.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук