Президент запропонував громадським активістам альтернативу е-деклараціям

Їх можуть зобов'язати подавати розширені фінансові звіти

Президент планує збільшити поріг доходів ГО, які зобов'язуватимуть для звітування

Президент Петро Порошенко запропонував замінити обов'язкову подачу декларацій громадськими активістами на обов'язкове звітування. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявила представниця президента в парламенті Ірина Луценко.

За її словами, про такий компроміс Порошенко домовився з представниками громадських організацій. «Я знаю, що громадські організації та активісти погодилися на розширене подання інформації, розширене звітування», - сказала Луценко.

Вона повідомила, що крім того президент планує збільшити поріг доходів ГО для необхідності надання таких звітів, що в два-три рази зменшить кількість підзвітних осіб. «Президент наполягає на тому, щоб члени цих громадських об'єднань, особливо активісти-антикорупціонери, особисто як фізичні особи не проходили таке е-декларування, а буде просто розширене звітування громадських організацій», - розповіла представниця президента і додала, що тепер лишилося отримати згоду на такий варіант закону від депутатів Верховної Ради.

Як відомо, 27 березня 2017 року Петро Порошенко підписав зміни до закону «Про протидію корупції», згідно з якими члени антикорупційних громадських організацій зобов'язані подавати електронні декларації. Євросоюз розкритикував цю ініціативу. Президент згодом попросив депутатів скасувати відповідну вимогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук