Президент підписав закон про декларації антикорупціонерів

СуспільствоРоман Ганкевич, 27 березня 20178180
Порошенко підписав закон щодо е-декларування військових та антикорупціонерів

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції». Про це йдеться на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради.

У пояснювальній записці до законопроекту пропонується встановити, що дія Закону України «Про запобігання корупції» не поширюється на військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, військової служби за контрактом осіб рядового складу, військової служби за контрактом осіб сержантського і старшинського складу, військової служби за контрактом осіб молодшого офіцерського складу, військової служби (навчання) курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають у своєму складі військові інститути, факультети військової підготовки, кафедри військової підготовки, відділення військової підготовки.

Раніше повідомлялося, що 23 березня Верховна Рада внесла правки в закон про електронне декларування, які звільняють від необхідності заповнювати електронні декларації військовослужбовців контрактної форми служби та мобілізованих військових рядового, сержантського, старшинського та молодшого офіцерського складів.

Водночас депутати зобов'язали подавати декларації групи інших осіб, серед них - члени громадських антикорупційних організацій і кандидати в депутати і президенти.

Нагадаємо, що на зустрічі з представниками громадських організацій у понеділок, 27 березня, Петро Порошенко заявив, що законопроект повинен бути підписаний через необхідність врахування інтересів військовослужбовців.

У той же час у зв'язку з тим, що зобов'язання заповнювати електронні декларації для членів антикорупційних громадських організацій з'явиться з 2018 року, Порошенко підтримав необхідність створення робочої групи за участю представників громадських організацій, АП і депутатів Ради для узгодження змін до відповідного закону.

США, Великобританія і Євросоюз введення е-декларацій для антикорупціонерів засудили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук