Президент заявив, що Україна поки не подаватиме заявку на членство в НАТО

У Києві проходить засідання в межах комісії Україна-НАТО

Президент України Петро Порошенко заявив, що наразі Україна не подаватиме заявку на членство в НАТО. Про це він сказав перед засіданням Комісії Україна-НАТО в Києві, за участі генерального секретаря Альянсу Йєнса Столтенберга, повідомили в Адміністрації глави держави.

Водночас, за словами президента, вступ до НАТО є пріоритетним питання в політиці. Порошенко наголосив, що Україна має зосередитися на проведенні важливих реформ, щоб відповідати стандартам країн-членів НАТО. «Ще раз хочу підкреслити, що це не означає, що ми негайно подамо заявку на членство. Це означає, що нам потрібно побудувати реальну програму реформ, програму нашого співробітництва, активізувати наші зусилля для досягнення необхідних стандартів, і в цьому нам необхідна допомога та співпраця з нашими партнерами по НАТО», – сказав він.

Президент також зауважив, що через агресію Росії, вага Альянсу зросла. За його словами «НАТО прокинулося».

Між тим, Йєнс Столтенберг заявив, що члени Альянсу «цінують внески України» в роботу Альянсу і зауважив, що країни НАТО ніколи не визнають анексії Криму Росією та необхідності виконання Мінських угод. «Росія продовжує агресивні дії, але НАТО і країни Альянсу стоять на вашому боці», - сказав він.

Зазначимо, що Північно-атлантична Рада проводить засідання в межах комісії Україна-НАТО відбувається на честь 20-тиччя підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук