Президент підписав закон про курс України на вступ до НАТО

Президент підписав закон про курс України на вступ до НАТО
фото Depositphotos
Закон сприятиме розширенню співпраці України з НАТО і зміцненню національної безпеки країни

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України», який одним із пріоритетів національних інтересів держави визначає членство в НАТО. Про це голова держави написав на своїй сторінці у Facebook.

«Відтепер курс України на вступ до НАТО чітко визначений, як один з ключових чинників державної політики України», - зазначив Порошенко і додав, що попереду – активна робота з реформування безпекового та оборонних секторів, що дозволить Україні досягнути критеріїв членства.

Як повідомлялося, 8 червня Верховна Рада ухвалила проект закону № 6470 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зовнішньополітичного курсу України». Законом вносяться зміни до законів України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» і «Про основи національної безпеки України» для відновлення цілеспрямованого прагматичного курсу України на набуття членства в НАТО як стратегічного зовнішньополітичного пріоритету держави.

Закон також сприятиме розширенню та поглибленню співпраці України з НАТО, зміцненню національної безпеки нашої країни, матиме наслідком гарантію її суверенітету і територіальної цілісності.

Нагадаємо, в Україні за останні два роки збільшилась кількість прихильників вступу до HATO. За даними соцопитувань, 69% учасників гіпотетичного референдуму в Україні підтримали б вступ країни у НАТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук