Президент звільнив двох членів Нацкомісії з енергетики і комунальних послуг

Президент звільнив двох членів Нацкомісії з енергетики і комунальних послуг

Президент України Петро Порошенко звільнив двох членів Національної комісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Юлію Ковалів та Андрія Геруса.

Відповідні укази №368/2015 і 369/2015 розміщені на сайті Президента.

«Звільнити Геруса Андрія Михайловича з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг», – йдеться в указі.

«Звільнити Ковалів Юлію Ігорівну з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг», – сказано в указі.

Кабінет міністрів України 26 червня схвалив кандидатуру Юлії Ковалів на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України, повідомили у прес-службі мінекономрозвитку.

Повідомляється, що у міністерстві Ковалів буде координувати реформу антимонопольного законодавства, роботу з донорами та залучення інвестицій в Україну. Також, до сфери її компетенції перейдуть департаменти, що займаються макроекономічним прогнозуванням, реформою сфери інтелектуальної власності та розвитку інвестиційного клімату.

30-річна Ковалів була членом Нацкомісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг з серпня 2014 року.

«..Її ключовим досягненням стала розробка, узгодження і супровід Закону України «Про ринок газу», який значно лібералізував цю критично важливу для енергонезалежності України галузь. Разом з членами уряду Юлія Ковалів вела переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і відповідала за запуск процесу поділу монополій на ринку газу», – йдеться у повідомленні на сайті міністерства.

Тим часом у 2013 році Юлія Ковалів, за даними ЗМІ, була членом наглядової ради UMH Group, яка на той момент вже належала Сергію Курченку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук