Президенти України і Литви підписали дорожню карту розвитку стратегічного партнерства

Президент України Петро Порошенко і президент Литви Даля Грибаускайте провели переговори у Києві

Президент України Петро Порошенко і президент Литви Даля Грибаускайте у понеділок, 12 грудня, в Києві підписали дорожню карту розвитку стратегічного партнерства на 2017-2018 роки.

«Президенти України та Литви підписали дорожню карту розвитку стратегічного партнерства на 2017-2018 роки», – написав прес-секретар президента України Святослав Цеголко на Twitter.

У спільній заяві Петра Порошенка і Далі Грибаускайте з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома державами зазначено, що «відносини між Україною та Литовською Республікою офіційно набули рівня стратегічного партнерства».

«Наші держави демонструють стабільно високу динаміку політичного діалогу, ефективну практичну співпрацю у політичній, економічній, науковій, технічній, культурній та гуманітарній сферах, активну співпрацю у питаннях імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та реалізації курсу України на європейську і євроатлантичну інтеграцію», – сказано у заяві.

Президенти засудили тимчасову окупацію Криму Російською Федерацією та її агресію на Донбасі, і закликали міжнародне співтовариство продовжити активні політичні, дипломатичні та інші зусилля для відновлення територіальної цілісності України.

«Україна та Литовська Республіка демонструють рішучу налаштованість надалі зміцнювати їх стратегічне партнерство на засадах взаємної довіри та поваги, відкритості та всебічного співробітництва на благо народів обох держав», – заявили президенти.

Під час зустрічі президенти також підписали низку двосторонніх угод. Сторони підписали низку договорів про співпрацю у медицині, працевлаштуванні, екології та щодо військової співпраці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук