При Львівській міськраді створили 21 громадську раду

СуспільствоІ.Р., 15 липня 20173060

При різних підрозділах Львівської міськради вже створено 21 громадську раду, до якої увійшли 210 громадських активістів. Про це під час зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей розповів керівник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка.

«У Львівській міській раді громадські ради є профільними, тобто вони спеціалізуються на певних сферах і, відповідно, дають свої пропозиції і рекомендації щодо покращення роботи управління. Відповідне Типове положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради прийняте на сесії 31.03.2016 року. Основними завданнями громадських рад є надання пропозицій, рекомендацій щодо покращення якості та ефективності діяльності управлінь, участь у розробці нормативних актів та пріоритетів співпраці міста з громадськими організаціями та розробці стратегії розвитку профільних галузей. Кількість учасників однієї громадської ради коливається від 5 до 27, залежно від сфери діяльності», – цитує Файфурку портал депутатів ЛМР.

Найбільше активістів увійшло до громадської ради при управлінні культури – 27, а також при управлінні освіти – 26.

Процес створення громадських рад при структурних підрозділах міськради це не завершений. Триває набір до громадських рад при управлінні персоналом та управлінні адміністрування послуг Львівської міської ради. Зазначимо, що одна людина може бути членом лише однієї громадської ради при ЛМР.

З переліком вже створених громадських рад та їхнім складом можна ознайомитись на порталі депутатів ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук