При Львівській міськраді створять дитячу раду

Дитяча рада при ЛМР стане першою в Україні

СуспільствоІ.Р., 29 червня 20173390

Львівська міськрада затвердила положення про дитячу дорадчу раду, яка має бути створена при ЛМР. За відповідну ухвалу під час засідання сесії у четвер, 29 червня, проголосували 51 депутат.

«Це пілотний проект в Україні, тому що досвіду успішного функціонування дитячої дорадчої ради в нашій країні поки немає. Подібний проект є лише у Вінниці, але вони зосередились на роботі дитячого омбудсмена», – розповіла співавторка положення та депутатка ЛМР Юлія Гвоздович.

Згідно з положенням, до дорадчої дитячої ради можуть входити мешканці Львова віком до 18 років. Склад ради, до якої входитимуть 12 дітей, переобиратимуть раз на два роки.

Дитяча рада розглядатиме проекти нормативних документів, які стосуються дітей, вноситиме пропозиції щодо покращення становища дітей у місті, братиме участь у розробці галузевих програм тощо.

Рішення ради будуть рекомендаційними, проте протягом місяця відповідні підрозділи ЛМР зобов’язані розглянути висновки ради та надати відповідь.

Щоб стати членом дитячої ради, діти мають написати коротку біографічну довідку та письмову роботу на тему, яку оголосять в день початку конкурсу. Після цього служба у справах дітей та голови депутаських комісії проведуть співбесіду з кандидатами на членство в дитячій раді.

З повними правилами формування дитячої ради та вимогами до кандидатів можна ознайомитись на порталі депутатів ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук