Прикордонникам на передовій в зоні АТО підвищать виплати

Державна прикордонна служба України на виконання доручення президента ініціювала збільшення розміру грошової винагороди за безпосередню участь прикордонників у антитерористичній операції, повідомила Державна прикордонна служба.

«Адміністрація Держприкордонслужби вже опрацювала проект відповідного наказу про підняття грошової винагороди військовослужбовцям, які проходять службу в зоні АТО. Після його підписання розмір виплати на першій лінії оборони (лінії бойового зіткнення) складе 6 тисяч гривень, що більше ніж раніше на 1,8 тис. грн, а в інших районах (місцях) проведення АТО становитиме 2,4 тис. грн (збільшення на 1,2 тис. грн)», — йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що принципово важливим здобутком минулого року було реальне підвищення грошового забезпечення прикордонників до рівня військовослужбовців ЗСУ та Нацгвардії. Нині контрактник першого року служби вже отримує 7 тисяч гривень, а лейтенант після закінчення навчального закладу – 9,5 тисячі гривень.

Крім того, у відомстві зауважили, що цьогорічний бюджет дозволяє Держприкордонслужбі зберегти позитивну динаміку виплат та забезпечити на належному рівні поточні потреби служби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук