Прикордонники та бійці нацгвардії з Львівщини приїхали у відпустку додому

На Львівщині ротація сил

Головні новини за 16 червняНовини Львова, 16 червня 2014, 15:40 722 0

Одні повернулись - інші поїдуть. Три місяці вони боролись за цілісність України. Про участь у бойових діях говорять неохоче. Зараз головне для них, провести хоча б кілька днів із рідними. Адже, ймовірно, доведеться повернутись.

В березні вони так само стояли на плацу у Великих Мостах. Тоді ще не знали, куди поїдуть та яку службу доведеться нести. Щоправда, готувались до найгіршого. Три місяці по тому: цей самий плац, ті ж Великі Мости. А от вони, кажуть, вже зовсім інші.

Жили в польових умовах, ризикували життям у боях. На щастя, всі повернулись живими. Перед керівництвом та рідними з натхненням співають гімн та голосно вигукують "Слава Україні!".

Про ризик, страх, та навіть про бойові заслуги - розповідають неохоче.

Рідні також зізнаються: не знали, де служать їхні чоловіки та сини. Для деяких повернення військовослужбовців додому - стало несподіванкою.

Окрім грамот та годинників, за бойові заслуги військові отримали десять днів відпустки. Їм на зміну до східного кордону вирушили інші військові.

А у військовій частині 4114 строковики та солдати за контрактом повернулись з Маріуполя. Там зачищали місто від терористів. Після АТО у Маріуполі не повернувся один боєць, двох із загону поранили.

Хлопці кілька днів проведуть із рідними, а потім знову повернуться у частину. І хтозна, можливо й на війну. Тому просить меценатів та бізнесменів допомогти бронежилетами та іншими спецзасобами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук