Приміщення у двох львівських кам’яницях перепланують під магазини

Виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 19 жовтня дозволив відреставрувати та перепланувати приміщення у двох кам’яницях.

Зокрема, перший поверх будинку №19 на площі Ринок відреставрують, перепланують під магазин-салон та відновлять там вхід. Власник приміщення ПП «Краєзнавець» має розробити проект реставрації та узгодити колір фасаду з міськрадою.

Також виконком погодив ТзОВ «Львів Капітал» перепланувати квартиру і нежитлові приміщення на вул. Руській, 4 під магазин промислових товарів. У дворі цього будинку розташовані мистецька галерея «Гердан» та ресторан «Манускрипт».

Власники обидвох приміщень повинні розробити проект реставрації та погодити його в Інспекції ДАБК.

Фото ZAXID.NET

Згідно даних бізнес-платформи YOUCONTROL, одноосібною власницею та керівницею ПП «Краєзнавець» зі статутним капіталом 50 грн є львів’янка Ірина Гнатів. Власником ТзОВ «Львів Капітал» зі статутним капіталом 500 грн є львів’янин Михайло Книш.

Кам’яницю на пл. Ринок, 19 звели у XVI столітті для заможної львівської родини Пелків. Будинок на Руській, 4 звела заможна родина львівських вірмен Вартановичів у XVII ст.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук