Проблемним львівським підліткам пропонують безкоштовний WI-FI

У Львові почав працювати Центр пробації для неповнолітніх

СуспільствоАК, 11 травня 20168140
Проблемним львівським підліткам пропонують безкоштовний WI-FI
У львівському Центрі пробації підліткам допомагатимуть психологи, священики, соціальні працівники і волонтери

У Львові розпочав працювати Центр пробації для неповнолітніх - спеціальний заклад для підлітків, які перебувають у конфлікті з законом. Тут у формі тренінгів, майстер-класів та спілкування з дітьми працюватимуть психологи, священики, соціальні фахівці та педагоги. Окрему увагу приділятимуть роботі з батьками.

«Цей центр задуманий в рамках реформування ювенальної юстиції для того, щоб підліток, який вчинив правопорушення, мав шанс через програму реабілітації в умовах побуту вести своє життя і проводити корекційну програму, а не отримувати покарання і сидіти за ґратами», - розповіла депутат Львівської міськради від «Самопомочі» Оксана Рубай.

Дітям, які за вироком суду отримали умовний термін покарання, як альтернативу рекомендують відвідувати цей центр. Спеціалісти дійшли висновку, що позбавлення волі не виправляє дітей, а навпаки шкодить психіці.

«Покарання не приводить до того, що дитина виправляється.  Лише методом корекційних програм, роботи з психологом, культурними та розважальними заходами, спільними поїздками ми можемо дитині допомогти подолати цю ситуацію, а також, найважливіше, -  не допустити того, щоб дитина вчинила повторний злочин», - запевняє психолог Центру Галина Липак.

У такий спосіб Львів пропагує впровадження нових стандартів вирішення проблем складних підлітків, адже в Україні центрів, які б об’єднували психологів, священників, соціальних працівників та волонтерів довкола проблем дитини на разі одиниці. А ще підліткам пропонують безкоштовний WI-FI.

Центр пробації для підлітків створений у Львові за фінансової підтримки канадського уряду. Працює по буднях з 09:00 до 18:00 за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 47.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук