Продавець квартири Лещенка заявив, що не давав йому персональної знижки

Судове засідання за позовом Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) до депутата Сергія Лещенка з приводу його квартири перенесено на 25 січня.

Відповідне клопотання подала сторона Лещенка, повідомив депутат «Українській правді».

Він уточнив, що клопотання було подане у зв’язку з участю адвоката в допиті.

Водночас згідно з коментарем адвоката Сергія Лещенка Дмитра Гненного у Facebook, компанія, у якої депутат купував квартиру, не надавала жодних персональних знижок. Про це йдеться у офіційній відповіді продавця квартири, якою володіє адвокат.

«Ціна, за яку придбана квартира, не містила будь-яких ОСОБИСТИХ знижок. Продавець проводив акцію з метою збільшення продажів квартир. Акція мала ПУБЛІЧНИЙ характер та розповсюджувалась на будь-кого охочого придбати квартиру. Продавець надав вичерпне пояснення щодо визначення цінової політики продажу квартир.

«У цій справі у суду є можливість прийняти єдине рішення – закрити провадження у справі, в зв’язку з відсутності в діях Лещенка правопорушення. Але це за законом. Як буде насправді – покаже рішення», – зазначив юрист.

Водночас адвокат зазначив, що НАЗК встановило наявність складу адміністративного правопорушення на підставі єдиного документа – довідки щодо ринкової вартості квартири провідних експертів КНДІСЕ. Автори довідки вказали, що станом на 31.08.2016 року даних про вартість квартири НЕМАЄ. При цьому далі експерти зазначили, що на його думку вартість квартири станом на 31.08.2016 року МОГЛА становити 9 351 648 грн.

«Жодних розрахунків, посилань на методику немає. Єдиним джерелом отримання інформації для висновків – є мережа інтернет (газета AVISO).От і вся суть правопорушення», – додав юрист.

«Матеріали свідчать, що НАЗК зверталось до продавця і той спростував надання подарунка чи знижки на квартиру», – додав адвокат.

«Розуміючи неможливість підтвердити отримання (Лещенком) «подарунка», НАЗК створило довідку з особистою думкою окремих експертів і направило справу в суд, зробивши широкий розголос нібито виявлених порушень! – обурився він.

На початку грудня Лещенко заявив, що ніяких знижок на квартиру не отримував.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук