Проект постанови про відставку Володимира Гройсмана зник з сайту ВРУ

Проект постанови про відставку Володимира Гройсмана зник з сайту ВРУ
фото RFE / RL
Володимир Гройсман з міністрами в урядовій ложі сесійної зали ВРУ (архівне фото)

Дані про зареєстрований у Верховній Раді проект постанови про відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зникли з сайту парламенту. Про це інформує «Радіо Свобода».

Як зазначається, за інтернет-адресою, де містилася інформація про неї, повідомляється, що «законопроект не знайдено».

Тепер під тим номером 6076, що під ним значився згаданий проект постанови, на сайті парламенту зареєстрований зовсім інший документ. Фракція «Батьківщина» заявила у зв’язку з цим, що «вимагає роз’яснень від апарату Верховної Ради та повернення проекту постанови на офіційний сайт парламенту».

Слід зазначити, що раніше у п'ятницю, 10 лютого, у Верховній Раді група народних депутатів зареєструвала проект постанови про відставку голови уряду. Авторами документа є лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко та дванадцять її колег по фракції. Текст проекту постанови був відсутній на сайті.

Нагадаємо, у квітні 2016 року Верховна Рада обрала новим прем’єр-міністром Володимира Гройсмана, задовольнивши прохання Арсенія Яценюка про відставку.

Додамо, що на сайті Верховної Ради «шеститисячні» номери мають зареєстровані останніми днями проекти законів, але не проекти парламентських постанов. Натомість проекти постанов Верховної Ради цими днями реєструються під «п’ятитисячними» і «чотиритисячними» номерами. При цьому номери проектів постанов закінчуються на позначку «/П», якої не було, коли під номером 6076 на деякий час на сайті ВРУ з’явився проект постанови про відставку глави уряду від фракції «Батьківщина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук