Професору, який влаштував бенкет в університеті, оголосили догану

Студенти, які поскаржились на пиятику в аудиторіях, вважають, що покарання для декана мало б бути суворішим

СуспільствоІрина Скіць, 13 жовтня 2015552423
Професору, який влаштував бенкет в університеті, оголосили догану
Декан геологічного факультету Микола Павлунь

Ректор ЛНУ імені І. Франка Володимир Мельник оголосив догану із занесенням в особову справу деканові геологічного факультету Миколі Павлуню за проведений минулого тижня у навчальних аудиторіях бенкет на честь святкування 70-річчя геологічного факультету. Нагадаємо, що учасники святкування розпивали алкоголь і курили просто в аудиторіях геологічного факультету.

Як розповів ZAXID.NET Володимир Мельник, перш ніж прийняти рішення про міру відповідальності для декана факультету, він обговорив це питання на засіданні вченої ради університету і, зокрема, доручив комісії з етики з’ясувати всі деталі інциденту.

«Я вислухав думку комісії вченої ради, поговорив із деканом та студентами. Тож сьогодні підготував наказ по університету про оголошення догани Миколі Павлуню із занесенням в особисту справу», - сказав ZAXID.NET ректор університету 13 жовтня.

Володимир Мельник додав, що це найсуворіше адміністративне покарання перед звільненням. Якщо Микола Павлунь отримає другу догану, то його звільнять.

«Мені дуже прикро. Я 18 років керую кафедрою, маю блискучу репутацію і ніколи не мав проблем з доганами. Звичайно, мені дуже прикро», - прокоментував Микола Павлунь.

Водночас студенти, які стали свідками святкування вважають таке рішення недостатньо жорстким. 

«Займати посаду декана після цієї ситуації - негідно і, будемо чесними, несправедливо. Ректор має пояснити таку свою позицію. Ми ж свої подальші дії спрямуємо на контроль і нагляд», - сказала ZAXID.NET студентка факультету міжнародних відносин Вікторія Олішевська, зі слів якої подробиці «святкування» потрапили у пресу.

Нагадаємо, увечері 7 жовтня викладачі геологічного факультету ЛНУ ім. І.Франка влаштували святкування 70-річчя факультету просто в аудиторіях факультету. За словами студентів факультету міжнародних відносин, котрі мали пару в сусідній аудиторії, деякі викладачі поводились надміру голосно і курили у коридорі університету. Студенти стверджують, що більшість викладачів і випускників геологічного факультету були напідпитку.

Декан геологічного факультету Микола Павлунь пояснив ZAXID.NET, що це було «неформальне спілкування» після конференції, присвяченої ювілею факультету, участь у якій взяли понад 200 геологів – випускники факультету і викладачі. Він також запевнив, що присутні поводились пристойно – «просто випили по чарці коньяку та розійшлись».

Вибір місця для святкування професор Павлунь пояснив тим, що жоден ресторан не зміг би прийняти таку кількість гостей одночасно, а тому вирішили святкувати просто на факультеті. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук